Me Annelize Liebenberg

  Hoër Grade Assistent
  +27 18 299 1910
  Annelize.Liebenberg@nwu.ac.za
  Gebou K23 Kantoor G05 Potchefstroomkampus, Potchefstroom
  BTH

  Mev Anrie Bisschoff

  Kommitee Koordineerder
  +27 18 299 1909
  Anrie.Bisschoff@nwu.ac.za
  Gebou K23, Kantoor 202, Potchefstroomkampus, Potchefstroom

  Mev Antoinett Moerdyk

  Administratiewe Bestuurder
  +27 18 299 1847
  Antoinett.Moerdyk@nwu.ac.za
  Gebou K23, Kantoor G03, Potchefstroom

  Me Elmien Scott

  Senior Administratiewe Assistent: Navorsingsdirekteur
  +27 18 299 1607
  elmien.scott@nwu.ac.za
  Gebou K23, Kantoor G13, Potchefstroom

  Mev Erika Meyer

  Senior Voorgraadse Assistent
  +27 18 299 4082
  erika.meyer@nwu.ac.za
  Gebou K23, Kantoor G13, Potchefstroom

  Mev Esmé Brazer

  Fakulteit Rekenmeester
  +27 18 299 1844
  esme.brazer@nwu.ac.za
  Gebou K23, Kantoor 101, Potchefstroom

  Mev Eve Scorgie

  Senior Bestuursassistent vir die Dekaan
  +27 18 299 1084
  eve.scorgie@nwu.ac.za
  Gebou K23, Kantoor G17a, Potchefstroom

  Mev Jennifer Kalanko

  Hoër Grade Assistent
  +27 18 299 1375
  Jennifer.Kalanko@nwu.ac.za
  Gebou K23 Kantoor G04, Potchefstroom

  Me Leoni Mora

  Ontvangsdame
  +27 18 299 1608
  leoni.mora@nwu.ac.za
  Gebou K23, Kantoor G01, Potchefstroomkampus, Potchefstroom

  Mej Mandi Dry

  Administratiewe Assistent / M&D Beurs koördineerder
  +27 16 910 3077
  Mandi.Dry@nwu.ac.za
  Gebou 11b, Kantoor G08, Vanderbijlpark

  Ms Nadine Smit

  E-Leer Tegnoloog
  +27 18 299 1855
  Nadine.Smit@nwu.ac.za
  Gebou 11b, Vanderbijlpark, Vanderbijlpark

  Mev Nardine Bothma

  Voorgraadse Assistent
  +27 18 299 1862
  nardine.bothma@nwu.ac.za
  Gebou K11, Kantoor G07, Potchefstroom

  Dr Petria Theron

  Bestuurder:Teologie,Eenheid vir Oop-Afstandsleer
  +27 18 285 2036
  petria.theron@nwu.ac.za
  Gebou B11, Kantoor G22, Potchefstroom
  PhD

  Mev Tienie Buys

  Hoër Grade Assistent
  +27 18 299 1845
  Tienie.Buys@nwu.ac.za
  Gebou K23, Kantoor G11, Potchefstroomkampus, Potchefstroom